Kolejna edycja programu Mata Basi Pilates

Zdobądź certyfikat do prowadzenia zajęć pilates na macie z BASI Pilates, liderem w szkoleniu nauczycieli Pilates.

Szkolenie Nauczycieli Pilates Mata to idealne narzędzie do nauki zasad metody Pilates. Jest niedrogie, łatwe do zintegrowania z różnymi ustawieniami i jest świetnym sposobem na zapoznanie ludzi z Pilates. W BASI uważamy pracę na macie za „klejnot koronny” Pilates. Program Mata zapewnia gruntowną edukację w zakresie pracy na matach Pilates i jej nieskończonych zastosowaniach. Jest to również idealna odskocznia do kompleksowych programów oferowanych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Program Mata jest często nauczany jako część globalnego programu kompleksowego i jest to ten sam program dla studentów z USA i z zagranicy.

Program ten składa się z 24 godzin wykładów, dyskusji i ćwiczeń praktycznych oraz analizy ćwiczeń podzielonych na sześć modułów.

Kurs odbędzie się z podziałem na moduły, każdego dnia w godzinach 10.00 – 14.00, w studiu Edyta Morwińska Pilates, ul. Henryka Sienkiewicza 2B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

Harmonogram programu może ulec przesunięciu lub anulowaniu w oparciu o zapisy studentów.

 

Moduł Tematyka Data
Moduł 1 Fundamenty 23 listopada 2023
Moduł 2 Przegląd anatomii cz. 1 24 listopada  2023
Moduł 3 Przegląd anatomii cz. 2 25 listopada 2023
Moduł 4 Ocena postawy 26 listopada  2023
Moduł 5 Siła centrum: plecy i mięśnie brzucha 18 stycznia 2024
Moduł 6 Adaptacja ćwiczeń 19 stycznia 2024

 

Cena:

Cena programu mata to $1375 USD – 5735,61 zł według kursu z dnia 7.06.2023

Wpłata początkowa (depozyt) w wysokości 500 USD (zawiera bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 100 USD). Saldo należy wpłacić do 14 dni roboczych przed rozpoczęciem programu.

Czas na rejestrację jest do 24 października 2023

Koszty obejmują: 

  • jeden (1) Study Guide Read Only PDF (E-BOOK) – podręcznik do nauki w formie elektronicznej
  • jeden (1) skoroszyt do analizy ruchu Read Only PDF (E-BOOK) 
  • oraz jeden (1) egzamin pisemny. 

Drukowane egzemplarze książek można kupić w sklepie BASI pod adresem https://www.basipilates.com/shop/products/books_dvds/ 

Aby otrzymać hasła, należy w pełni zarejestrować się w programie.

 

Zniżki:

Możesz przeznaczyć 50% czesnego z programu BASI Mat na kurs Foundation, jeśli zapiszesz się na następny dostępny kurs Foundation oferowany w tej samej lokalizacji przyjmującej lub na następny dostępny kurs Foundation w innej lokalizacji.

Basi Refresher Discount! – Rabat na odświeżenie BASI. Audyt całego kursu za 687,50 USD. Wcześniejsze ukończenie tego programu jest wymagane w celu przeprowadzenia audytu.

Aby otrzymać odpowiednią zniżkę, skontaktuj się z Działem Spraw Studenckich po zarejestrowaniu się w programie (programach). Kredyt zostanie zastosowany do czesnego za kurs.

 

Dodatkowe opłaty mogą obejmować:

  • Opłaty za końcowe instruktorskie/praktyczne egzaminy: 150 USD 
  • Uzyskane godziny obserwacji, samokształcenia i nauczania uczniów
  • Subskrypcja Pilates Interactive, 10 USD miesięcznie
  • Inne zasoby lub sugerowane materiały do czytania, których nie obejmuje czesne. Prosimy o kontakt z centralą BASI (USA) w celu uzyskania listy sugerowanych lektur.

Płatność akceptowana jest kartą kredytową (Visa, MasterCard, AmEx, Discover) lub przelewem bankowym. W przypadku płatności przelewem bankowym, wszystkie opłaty bankowe będą wyłączną odpowiedzialnością zapisanego studenta w momencie płatności.

Link do zapisów: Mat Program Basi Pilates

 

Polityka zwrotów:

BASI oferuje ograniczone zwroty kosztów studentom, którzy anulują przed lub w trakcie programu. Kwota 500,00 USD płatna po złożeniu wniosku o rejestrację obejmuje opłatę w wysokości 100,00 USD za rozpatrzenie wniosku („Opłata administracyjna”) oraz depozyt w wysokości 400,00 USD („Depozyt”).

Jeśli BASI nie zaakceptuje Twojego wniosku lub jeśli anulujesz trzydzieści (30) lub więcej dni przed rozpoczęciem pierwszego modułu, jak najszybciej zwrócimy wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze poza opłatą administracyjną.

Twoja rejestracja w programie jest czynnikiem decydującym o tym, czy program będzie działał zgodnie z planem. W związku z tym, jeśli anulujesz mniej niż trzydzieści (30) dni przed rozpoczęciem pierwszego modułu, to w ciągu trzydziestu (30) dni od otrzymania wniosku o anulowanie, zwrócimy wszystkie pieniądze wpłacone nam przez Ciebie poza początkowym Depozytem (w tym opłata administracyjna).

Nie będziemy zobowiązani do zwrotu jakichkolwiek pieniędzy, jeśli anulujesz w dowolnym momencie po rozpoczęciu pierwszego modułu dowolnego programu (niezależnie od tego, czy uczestniczysz w tym, czy w jakimkolwiek innym module).

Zastrzegamy sobie prawo do anulowania dowolnego programu. Jeśli program zostanie anulowany, a wymiana nie zostanie zaoferowana, zwrócimy wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze.

Transfery

W przypadku anulowania, jak opisano powyżej, BASI umożliwi Ci przeniesienie wszelkich środków wpłaconych przez Ciebie za anulowany program do dowolnego innego programu BASI, do którego się kwalifikujesz, o ile taki program ma się rozpocząć w ciągu jednego (1) roku od zgłoszenia do anulowanego programu. W przypadku, gdy nie zostaniesz przeniesiony zgodnie z opisem, BASI nie będzie zobowiązana do zwrotu jakichkolwiek pieniędzy wpłaconych nam przez Ciebie, niezależnie od tego, kiedy anulowałeś lub zażądałeś transferu.

Uwaga: Nasza polityka zwrotów odnosi się do każdego Programu, do którego się zapisujesz i jest w pełni określona w Umowie Rejestracyjnej. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności między naszą stroną internetową a Umową o rejestrację, pierwszeństwo ma Umowa o rejestrację.

Opłaty za testy i opłaty za audyt nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu.

Wszystkie opłaty i zwroty są w dolarach amerykańskich (USD).

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.