Poprowadzę Cię w drodze do sprawnego ciała

Nazywam się Edyta Morwińska i jeszcze kilka lat temu byłam w zupełnie innej kondycji – zarówno fizycznej jak i psychicznej. Po kilku latach spędzonych na opiece nad dziećmi i domem zorientowałam się, że czas także zaopiekować się sobą. Poszukując swojej drogi weszłam na ścieżkę pilatesu pod okiem Iwony Szczygielskiej-Borzym w grodziskim studio Twój Ruch, gdzie zdobywałam pierwsze doświadczenia. Jak każdy zaawansowany, był kiedyś początkującym, tak i ja przeszłam pełną drogę. Zaczynałam od samego początku, od zera.

To, co możesz kontrolować, to ruch swojego ciała.

Nigdy wcześniej nic nie ćwiczyłam, nie licząc zajęć tanecznych w młodości. Nastał czas ponownego skontaktowania się ze sobą i swoim ciałem. Myśląc tylko o tym jak porusza się ciało, nie myślałam już za dużo o innych, zbędnych rzeczach. To bardzo kojące i satysfakcjonujące, szczególnie w dzisiejszych zabieganych czasach – po prostu przestać myśleć o wszystkim wokół i skupić się na tu i teraz. W pilatesie odnalazłam wszystko, czego potrzebowałam: świadomość, oddech, równowagę, koncentrację, kontrolę, precyzję i … flow. Implementując te zasady metody nie tylko do treningu, lecz także do swojego życia zauważyłam jak zmienia się moje ciało i sposób myślenia. Zapragnęłam podzielić się tym z innymi.

Moja Gwarancja

Rozpoczęłam wdrażanie się w rolę instruktora, poszerzając wiedzę teoretyczną i praktyczną. W 2015 roku zostałam certyfikowanym Instruktorem Pilatesu jednej z najlepszych szkół – BASI Pilates. Następnie wiedzę pilatesową poszerzyłam o wiedzę z zakresu treningu medycznego, treningu mięśni głębokich, a także mięśni dna miednicy metodą BeBo®. Jednak to, co skradło moje serce to praca nad ciałem na dużym sprzęcie – Reformerze. Pod czujnym okiem Master Trener Angeliki Mirek zdobyłam wiedzę o tym jak pracować na tym sprzęcie, czyli jak… reformować ciało. W 2022 roku ukończyłam szkolenie Basi Pilates Comprehensive Global Program. Lata praktyki i doświadczenia z różnymi osobami, różnymi ciałami nauczyły mnie indywidualnego podejścia. To moim zdaniem najważniejsze w pracy z klientem, aby z całej wiedzy, którą się posiada wybrać to, czego potrzebuje ciało, które stoi naprzeciwko mnie. A każdy z nas jest inaczej zbudowany, ma inną przeszłość i inne cele. Gwarantuję Ci, że znajdę sposób na to, by pomóc Ci w drodze do sprawnego, silnego ciała. Gwarantuję także, że znajdziesz przyjemność w ruchu, bez zakwasów, bez przeciążenia. W moim świecie dobry trening to taki, który sprawia prawdziwą przyjemność, pozwala cieszyć się z własnego ciała i czasu spędzonego wśród miłych ludzi, dzięki którym unosi się w powietrzu pozytywna energia. Gwarantuję Ci, że takich ludzi skupia pilates.

Studio dostosowane do Ciebie

Moim marzeniem jest, aby pilates ćwiczyli wszyscy. Chciałam stworzyć miejsce, na najwyższym światowym poziomie, w którym szerzyć będę kulturę dbania o swoją sprawność fizyczną. To jest miejsce dla każdego, kto chce skupić się na pracy nad swoim ciałem i dobrym samopoczuciem. Bez różu, bez względu na wiek, płeć i stopień zaawansowania, zasiedzenia czy zapracowania. Miejsce, w którym poczujesz się dobrze i które jest dla Ciebie dostępne, wtedy kiedy tego potrzebujesz. Miejsce, w którym nie musisz czuć się źle z powodu tego, że nigdy niczego nie ćwiczyłeś, wyjeżdżasz na wakacje, tego, że masz urwanie głowy i po prostu będziesz, gdy znajdziesz chwilę. Do tej idei dostosowałam lokalizację, wyposażenie, aplikację do rezerwacji, grafik zajęć oraz karnety.

Dogodna lokalizacja

Zależało mi, aby wszystko było dla moich klientów najlepsze. Długo szukałam odpowiedniego lokalu – z wygodnym dojazdem, parkingiem, windą, dobrze oświetlonego. Moje studio ma to wszystko, znajduje się przy skrzyżowaniu dróg dojazdowych do Grodziska Mazowieckiego, co oznacza, że dotrzesz tu bez kluczenia po drobnych, nieznanych uliczkach. Przy okazji możesz też załatwić wiele innych swoich spraw, wokół jest sporo sklepów oraz lokali usługowych.

Najlepsze wyposażenie

Wyposażyłam studio we wszystko co najlepsze. Począwszy od przyjemnej dębowej, olejowanej podłogi, po której tak przyjemnie jest chodzić boso, regulowane oświetlenie, poprzez szatnię, w której znajdziesz wentylowane szafki, zamykane na indywidualnie wybrany kod (bez niehigienicznych opasek i niewygodnych kluczyków), komfortowe prysznice z deszczownicą i suchym miejscem na ręcznik i ubranie, na w pełni wyposażonej w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń sali kończąc.

Na wyposażeniu studia znajdują się sprzęty renomowanej na całym świecie marki Balanced Body:

– 5 x reformer Allegro

– Cadillac

– 4 x Exo Chair M

– krzesło Wunda Chair

– Ladder Barrel

– 9x MOTR by Balanced Body

– 9x Pilates ARC – spine corrector

– spine corrector F2 by BASI SYSTEMS

– 6 x TRX

– 6 x hamak do Aerial Jogi

– 12x: bardzo komfortowe maty do pilatesu, Magic Circle (kółka), wałki do jogi, piłki – soft balls, małe piłki do automasażu oraz rollery

– ekspres do wyśmienitej kawy

Rezerwacja gwarantowana

Nieodłącznym elementem wyposażenia mojego studia jest także wygodna aplikacja, dzięki której wszystkie kwestie organizacyjne są dostępne za dotknięciem jednego palca. Jest tam grafik, jest możliwość płatności on-line, a co najważniejsze – rezerwowanie miejsca. Gwarantuję określoną ilość miejsc na zajęciach, nigdy nie będzie ich więcej, dla Waszego komfortu. Jest też zaufanie, że jeśli nie możesz przyjść na wybrane zajęcia to odklikasz się. Nie musisz dzwonić, ani wymyślać wyjaśnień, wystarczy, że klikniesz „anuluj” i dasz możliwość skorzystania z zajęć innym osobom.

Miejsce, które na Ciebie czeka

W moim studio zajęcia zaczynamy od 6:15, dla tych, co lubią poćwiczyć przed pracą. Kolejne zajęcia zaczynają się o 8:00 lub 8:15, gdyż inni wolą poćwiczyć zaraz po tym, jak odwiozą dziecko do szkoły. Później mam dostępne godziny dla tych, którzy mają wolny czas w trakcie dnia. Wieczorne sesje zaczynają się od 17, a ostatnie zajęcia kończą się o 21:30. Jeśli mimo to, nie uda Ci się znaleźć czasu w tygodniu, to zapraszam w weekend. Mam dla Ciebie zajęcia w sobotnie i niedzielne przedpołudnia. Kupując pakiet zajęć na matę lub maszyny masz aż 12 miesięcy na wykorzystanie. Bez zawieszania, bez tłumaczenia, po prostu rezerwujesz zajęcia wtedy, gdy chcesz i możesz. Zawsze zdążysz. Karnet OPEN także czeka, gdy złapiesz takiego bakcyla, że będziesz chciał przychodzić w każdej wolnej chwili. Zapraszam, przyjdź, rozgość się, zdejmij ciężkie buty, poczęstuj kawą lub wodą i poczuj się dobrze. Ja zajmę się całą resztą.

Kwalifikacje

Odnajdź nas na

Zapisy online

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.