The Comprehensive Global Program

Zdobądź certyfikat, aby uczyć Pilates dzięki programom szkoleniowym dla nauczycieli BASI Pilates dostępnych na całym świecie.

Kompleksowy globalny program Basi Pilates obejmuje program na macie (Mat Program), a także dokładną i kompletną edukację w Pilates obejmującą pełną gamę sprzętu do pilatesu (Reformer, Cadillac, Wunda Chair, Ped-a-pul, Drabina, Step Barrel i różne inne urządzenia pomocnicze) . Program ten składa się z 12 modułów, na które składają się 72 godziny wykładów, dyskusji oraz analizy ćwiczeń i praktyki. The Comprehensive Global Program to więcej niż tylko program studiów, to trwała podstawa kariery w Pilates. Jest to program szkoleniowy dla nauczycieli na poziomie uniwersyteckim, który daje uczniom wiedzę z zakresu teorii Pilates, ćwiczeń i umiejętności nauczania na wszystkich urządzeniach Pilates. Od Wielkiej Brytanii po Azję, Kanadę, Brazylię, RPA, Australię i nie tylko, studenci Pilates stają się wykwalifikowanymi profesjonalistami Basi Pilates. Po ukończeniu kompleksowego szkolenia nauczycieli Basi Pilates, będziesz mieć za sobą najbardziej rygorystyczne, ekscytujące i pozytywnie zmieniające życie szkolenie nauczycieli pilates w branży. Możesz się przetestować, aby uzyskać certyfikat nauczania BASI Pilates Comprehensive i przystąpić do egzaminu PMA Pilates Certification.

Prowadzącą będzie Aleksandra Mazur (moduły 1-4, 9-12) oraz Ashley Ritchie (moduły 5-8). 

Harmonogram programu może ulec przesunięciu lub anulowaniu w oparciu o zapisy studentów.

Kurs odbędzie się z podziałem na moduły, każdego dnia w godzinach 10.00 – 17.00, w studiu Edyta Morwińska Pilates, ul. Henryka Sienkiewicza 2B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

ModułTematykaData
Moduł 1Fundamenty12 stycznia 2023
Moduł 2Przegląd anatomii cz. 113 stycznia 2023
Moduł 3Przegląd anatomii cz. 214 stycznia 2023
Moduł 4Ocena postawy15 stycznia 2023
Moduł 5Siła centrum: plecy i mięśnie brzucha16 lutego 2023
Moduł 6Adaptacja ćwiczeń17 lutego 2023
Moduł 7Balans mięśni i jego brak18 lutego 2023
Moduł 8Kończyny dolne19 lutego 2023
Moduł 9Ramiona30 marca 2023
Moduł 10Zasady układania treningu31 marca 2023
Moduł 11Specyficzne populacje cz. 1 (atleci, metody nauczania, wzorce ruchowe)1 kwietnia 2023
Moduł 12Specyficzne populacje cz, 2 (ograniczenia ruchowe, ciąża)2 kwietnia 2023

Cena:

Pełna cena: 3995 USD – 19575,78 zł według kursu z dnia 13.10.2022

Wpłata początkowa w wysokości 500 USD (zawiera bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 100 USD). Saldo 3495 USD należy wpłacić do 10 dni roboczych przed rozpoczęciem programu.

Czas na rejestrację jest do 2 stycznia 2023.

Możliwy plan płatności: 3995 USD (3 raty):

Wpłata początkowa w wysokości 500 USD (zawiera bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 100 USD).

Plan płatności poniżej obowiązuje po wpłacie początkowej:

Pierwsza płatność: 1295 USD (termin dziesięciu (10) dni roboczych przed modułem 1)

Druga płatność: 1100 USD (w terminie dziesięciu (10) dni roboczych przed następnym weekendem szkoleniowym)

Trzecia płatność: 1100 USD (w terminie dziesięciu (10) dni roboczych przed następnym weekendem szkoleniowym)

Istnieje zniżka ProBridge 1000 USD dla Pilates Professional z certyfikatem z innego programu edukacyjnego. Absolwenci BASI Mat mogą zastosować pełną cenę opłaty za program Mat do programu kompleksowego.

Opcja Planu Płatności jest ważna tylko w przypadku programów szkoleniowych dla nauczycieli prowadzonych przez BASI Pilates we własnych obiektach lub obiektach goszczących.

Koszt programu obejmuje:

  • rejestrację
  • jeden (1) Study Guide Read Only PDF (E-BOOK) – podręcznik do nauki w formie elektronicznej
  • jeden (1) skoroszyt do analizy ruchu Read Only PDF (E-BOOK) 
  • oraz jeden (1) egzamin pisemny. 

Dodatkowe koszty mogą zawierać:

• Opłaty za końcowe instruktorskie/praktyczne egzaminy: 250 USD (zazwyczaj brane razem)

• Uzyskane godziny obserwacji, samokształcenia i nauczania uczniów

• Subskrypcja Pilates Interactive, 10 USD/miesięcznie

• Inne zasoby lub sugerowane materiały do czytania, których nie obejmuje czesne. Prosimy o kontakt z centralą BASI (USA) w celu uzyskania listy sugerowanych lektur.

Drukowane egzemplarze książek można kupić w sklepie BASI pod adresem https://www.basipilates.com/shop/products/books_dvds/ 

Aby otrzymać hasła, należy w pełni zarejestrować się w programie.

Płatność akceptowana jest kartą kredytową (Visa, MasterCard, AmEx, Discover) lub przelewem bankowym. W przypadku płatności przelewem bankowym, wszystkie opłaty bankowe będą wyłączną odpowiedzialnością zapisanego studenta w momencie płatności.

Link do zapisów: The Comprehensive Global Program Basi Pilates

Polityka zwrotów:

BASI oferuje ograniczone zwroty kosztów studentom, którzy anulują przed lub w trakcie programu. Kwota 500,00 USD płatna po złożeniu wniosku o rejestrację obejmuje opłatę w wysokości 100,00 USD za rozpatrzenie wniosku („Opłata administracyjna”) oraz depozyt w wysokości 400,00 USD („Depozyt”).

Jeśli BASI nie zaakceptuje Twojego wniosku lub jeśli anulujesz trzydzieści (30) lub więcej dni przed rozpoczęciem pierwszego modułu, jak najszybciej zwrócimy wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze poza opłatą administracyjną.

Twoja rejestracja w programie jest czynnikiem decydującym o tym, czy program będzie działał zgodnie z planem. W związku z tym, jeśli anulujesz mniej niż trzydzieści (30) dni przed rozpoczęciem pierwszego modułu, to w ciągu trzydziestu (30) dni od otrzymania wniosku o anulowanie, zwrócimy wszystkie pieniądze wpłacone nam przez Ciebie poza początkowym Depozytem (w tym opłata administracyjna).

Nie będziemy zobowiązani do zwrotu jakichkolwiek pieniędzy, jeśli anulujesz w dowolnym momencie po rozpoczęciu pierwszego modułu dowolnego programu (niezależnie od tego, czy uczestniczysz w tym, czy w jakimkolwiek innym module).

Zastrzegamy sobie prawo do anulowania dowolnego programu. Jeśli program zostanie anulowany, a wymiana nie zostanie zaoferowana, zwrócimy wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze.

Transfery

W przypadku anulowania, jak opisano powyżej, BASI umożliwi Ci przeniesienie wszelkich środków wpłaconych przez Ciebie za anulowany program do dowolnego innego programu BASI, do którego się kwalifikujesz, o ile taki program ma się rozpocząć w ciągu jednego (1) roku od zgłoszenia do anulowanego programu. W przypadku, gdy nie zostaniesz przeniesiony zgodnie z opisem, BASI nie będzie zobowiązana do zwrotu jakichkolwiek pieniędzy wpłaconych nam przez Ciebie, niezależnie od tego, kiedy anulowałeś lub zażądałeś transferu.

Uwaga: Nasza polityka zwrotów odnosi się do każdego Programu, do którego się zapisujesz i jest w pełni określona w Umowie Rejestracyjnej. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności między naszą stroną internetową a Umową o rejestrację, pierwszeństwo ma Umowa o rejestrację.

Opłaty za testy i opłaty za audyt nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu.

Wszystkie opłaty i zwroty są w dolarach amerykańskich (USD).

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.