Pilates w trakcie ciąży

Ten 3-dniowy certyfikowany kurs da ci dogłębne zrozumienie procesu oraz zmian fizycznych przez które przechodzi przyszła matka.

Pilates przez ciążę i dalej poprowadzi Cię przez 3 trymestry, warunki „czerwonej lampki”, zalecenia dotyczące ćwiczeń, modyfikacje i asyst. Omówiony zostanie wpływ hormonów na ciążę, poród i karmienie noworodka, a także protokoły treningowe po ciąży. Również szczegółowo omówione zostanie Diastasis Recti (rozejście mięśni prostych brzucha) – co to jest i jak to leczyć.

Prowadzącą będzie Ashley Ritchie.

Jest to trzydniowy kurs, który odbędzie się w dniach 21 – 23 lutego 2023 roku w godzinach 10.00 – 18.00 każdego dnia, w studiu Edyta Morwińska Pilates, ul. Henryka Sienkiewicza 2B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Czas na rejestrację jest do 7 lutego 2023.

Cena:

Cena kursu to $899.00 USD – 4405,16 zł według kursu z dnia 13.10.2022. 

Płatność akceptowana jest kartą kredytową (Visa, MasterCard, AmEx, Discover) lub przelewem bankowym. W przypadku płatności przelewem bankowym, wszystkie opłaty bankowe będą wyłączną odpowiedzialnością zapisanego studenta w momencie płatności.

Polityka zwrotów:

W razie anulowania co najmniej trzy tygodnie przed datą rozpoczęcia programu, czesne może zostać przeniesione na przyszły kurs edukacyjny lub wybrany warsztat w BASI Pilates, w ciągu jednego roku od zakupu (minus bezzwrotna i nieprzekazywalna opłata administracyjna w wysokości 100 USD)

Z mniej niż trzytygodniowym wyprzedzeniem przed datą rozpoczęcia programu, czesne jest bezzwrotne i nieprzekazywalne, ponieważ wcześniejsza rejestracja i frekwencja decydowały o tym, czy warsztaty się odbędą.

Link do zapisów: Pilates Through Pregnancy

Link do filmu opisującego szkolenie: Video Basi Pilates