Najnowsza edycja Basi Mat Program

Zdobądź certyfikat do prowadzenia zajęć pilates na macie z BASI Pilates, liderem w szkoleniu nauczycieli Pilates.

 

Szkolenie Nauczycieli Pilates Mata to idealne narzędzie do nauki zasad metody Pilates. Jest niedrogie, łatwe do zintegrowania z różnymi ustawieniami i jest świetnym sposobem na zapoznanie ludzi z Pilates. W BASI uważamy pracę na macie za „klejnot koronny” Pilates. Program Mata zapewnia gruntowną edukację w zakresie pracy na matach Pilates i jej nieskończonych zastosowaniach. Jest to również idealna odskocznia do kompleksowych programów oferowanych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Program Mata jest często nauczany jako część globalnego programu kompleksowego i jest to ten sam program dla studentów z USA i z zagranicy.

Program ten składa się z 24 godzin wykładów, dyskusji i ćwiczeń praktycznych oraz analizy ćwiczeń podzielonych na sześć modułów.

Harmonogram programu może ulec przesunięciu lub anulowaniu w oparciu o zapisy studentów.

 

Kurs odbędzie się z podziałem na moduły, każdego dnia w godzinach 10.00 – 14.00, w studiu Edyta Morwińska Pilates, ul. Henryka Sienkiewicza 2B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

Moduł Tematyka Data
Moduł 1 Fundamenty 14 listopada 2024
Moduł 2 Przegląd anatomii cz. 114 listopada 2024 15 listopada 2024
Moduł 3 Przegląd anatomii cz. 2 16 listopada 2024
Moduł 4 Ocena postawy 17 listopada 2024
Moduł 5 Siła centrum: plecy i mięśnie brzucha 20 lutego 2025
Moduł 6 Adaptacja ćwiczeń 21 lutego 2025

 

Cena:

Cena programu mata to $1 375 USD – 5 604,50 PLN według średniego kursu NBP z dnia 14.06.2024. 

 

Wpłata początkowa (depozyt) w wysokości 500 USD (zawiera bezzwrotną opłatę administracyjną w wysokości 100 USD). Pozostałe saldo należy wpłacić do 14 dni roboczych przed rozpoczęciem programu.

 

Czas na rejestrację jest do 14 października 2024.

 

Czesne obejmuje: 

  • jeden (1) Study Guide Read Only PDF (E-BOOK) – podręcznik do nauki w formie elektronicznej
  • jeden (1) skoroszyt do analizy ruchu Read Only PDF (E-BOOK) 
  • oraz jeden (1) egzamin pisemny. 

 

Drukowane egzemplarze książek można kupić w sklepie BASI pod adresem https://www.basipilates.com/shop/products/books_dvds/ 

Aby otrzymać hasła, należy w pełni zarejestrować się w programie.

 

  • Opłaty za końcowe instruktorskie/praktyczne egzaminy: 150 USD (zazwyczaj brane razem)

 

  • Uzyskane godziny obserwacji, samokształcenia i nauczania uczniów

 

  • Subskrypcja Pilates Interactive, 10 USD/miesięcznie

 

  • Inne zasoby lub sugerowane materiały do czytania, których nie obejmuje czesne. Prosimy o kontakt z centralą BASI (USA) w celu uzyskania listy sugerowanych lektur.

 

Płatność akceptowana jest kartą kredytową (Visa, MasterCard, AmEx, Discover) lub przelewem bankowym. W przypadku płatności przelewem bankowym, wszystkie opłaty bankowe będą wyłączną odpowiedzialnością zapisanego studenta w momencie płatności.

 

Link do zapisów: Mat Program Basi Pilates

 

Polityka zwrotów:

 

BASI oferuje ograniczone zwroty kosztów studentom, którzy anulują przed lub w trakcie programu. Kwota 500,00 USD płatna po złożeniu wniosku o rejestrację obejmuje opłatę w wysokości 100,00 USD za rozpatrzenie wniosku („Opłata administracyjna”) oraz depozyt w wysokości 400,00 USD („Depozyt”).

 

Jeśli BASI nie zaakceptuje Twojego wniosku lub jeśli anulujesz trzydzieści (30) lub więcej dni przed rozpoczęciem pierwszego modułu, jak najszybciej zwrócimy wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze poza opłatą administracyjną.

 

Twoja rejestracja w programie jest czynnikiem decydującym o tym, czy program będzie działał zgodnie z planem. W związku z tym, jeśli anulujesz mniej niż trzydzieści (30) dni przed rozpoczęciem pierwszego modułu, to w ciągu trzydziestu (30) dni od otrzymania wniosku o anulowanie, zwrócimy wszystkie pieniądze wpłacone nam przez Ciebie poza początkowym Depozytem (w tym opłata administracyjna).

 

Nie będziemy zobowiązani do zwrotu jakichkolwiek pieniędzy, jeśli anulujesz w dowolnym momencie po rozpoczęciu pierwszego modułu dowolnego programu (niezależnie od tego, czy uczestniczysz w tym, czy w jakimkolwiek innym module).

 

Zastrzegamy sobie prawo do anulowania dowolnego programu. Jeśli program zostanie anulowany, a wymiana nie zostanie zaoferowana, zwrócimy wszystkie wpłacone przez Ciebie pieniądze.

 

Transfery

 

W przypadku anulowania, jak opisano powyżej, BASI umożliwi Ci przeniesienie wszelkich środków wpłaconych przez Ciebie za anulowany program do dowolnego innego programu BASI, do którego się kwalifikujesz, o ile taki program ma się rozpocząć w ciągu jednego (1) roku od zgłoszenia do anulowanego programu. W przypadku, gdy nie zostaniesz przeniesiony zgodnie z opisem, BASI nie będzie zobowiązana do zwrotu jakichkolwiek pieniędzy wpłaconych nam przez Ciebie, niezależnie od tego, kiedy anulowałeś lub zażądałeś transferu.

 

Uwaga: Nasza polityka zwrotów odnosi się do każdego Programu, do którego się zapisujesz i jest w pełni określona w Umowie Rejestracyjnej. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności między naszą stroną internetową a Umową o rejestrację, pierwszeństwo ma Umowa o rejestrację.

 

Opłaty za testy i opłaty za audyt nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu.

 

Wszystkie opłaty i zwroty są w dolarach amerykańskich (USD).

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.