Kurs: Pilates w czasie ciąży i po niej Ashley Ritchie

Ten 3-dniowy kurs certyfikacyjny dostarczy ci szczegółowej wiedzy o procesach zachodzących w organizmie przyszłej matki oraz o fizycznych zmianach, jakie w nim zachodzą.

Ten 3-dniowy kurs certyfikacyjny zapewni ci dogłębną wiedzę o procesach, przez które przechodzi przyszła matka wewnątrz organizmu, oraz o zewnętrznych zmianach fizycznych, jakie niesie ze sobą ciąża. Kurs „Pilates w czasie ciąży i po niej” obejmie wszystkie trzy trymestry, „czerwone flagi” – stany wymagające szczególnej uwagi, zalecenia dotyczące ćwiczeń, modyfikacje i pomoc w ich wykonywaniu. Omówione zostaną również hormonalne skutki ciąży, porodu i karmienia noworodka, a także zasady treningu po ciąży. Szczegółowo zostanie przedstawiona problematyka rozejścia mięśnia prostego brzucha (Diastasis Recti) i sposoby jej leczenia.

Program jest zatwierdzony przez National Pilates Certification Program i przyznaje 21 punktów CECs.

Basi Pilates to więcej niż szkoła, to kompleksowy zestaw wiedzy teoretycznej , praktycznej ale także i wsparcie w procesie zdobywania doświadczenia, radzeniu sobie z problemami klientów, to wymiana doświadczeń z najlepszymi nauczycielami, to Basi family, na których zawsze można liczyć. Szkolenie jest świetne, dostarcza całą niezbędną wiedzę potrzebną do nauczania, ale także i wsparcie w dalszym procesie już po ukończeniu kursu co jest bardzo ważne. Tu możemy sobie zawsze przyjechać na obserwację, Edyta Morwińska – host studio dzieli się całą swoją wiedzą zdobytą przez 10 lat pracy, jest subskrybcja gdzie Rael tłumaczy każde z ćwiczeń i są gotowe treningi do nauki i praktyki własnej, co jest najcenniejszym dodatkiem tej szkoły. Dla mnie najważniejszym argumentem przy wyborze tej szkoły był międzynarodowy certyfikat znanej na całym świecie szkoły, żebym mogła pracować gdziekolwiek będę chciała.

Justyna

Opinie o szkole BASI Pilates

Harmonogram kursu

DZIEŃ 1

26 maja 2025, 10:00 – 18:00
Dzień 1 i 2: Przedporodowy

• Anatomia ciąży
• Zmiany fizyczne i hormonalne oraz ich wpływ na program treningowy
• Stany wymagające uwagi
• Uwagi dotyczące ćwiczeń
• Repertuar ćwiczeń

DZIEŃ 3

28 maja 2025
10:00 – 18:00
Dzień 3

• Proces porodu
• Uwagi dotyczące ćwiczeń po cesarskim cięciu i porodzie naturalnym
• Zmiany hormonalne po porodzie
• Rozpoznawanie rozejścia mięśnia prostego brzucha (Diastasis Recti) i zalecenia dotyczące ćwiczeń korygujących
• Repertuar ćwiczeń

DZIEŃ 2

27 maja 2025
10:00 – 18:00
Dzień 1 i 2: Przedporodowy

• Anatomia ciąży
• Zmiany fizyczne i hormonalne oraz ich wpływ na program treningowy
• Stany wymagające uwagi
• Uwagi dotyczące ćwiczeń
• Repertuar ćwiczeń

Cennik

Opłata za kurs: $950.00 USD

Termin zapisów upływa 26 kwietnia 2025 roku. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt pod adresem student@basipilates.com.

 

Dodatkowe opłaty mogą obejmować:

• Subskrypcja Pilates Interactive: $10 USD miesięcznie

• Inne zasoby lub sugerowane materiały do czytania, które nie są uwzględnione w opłacie za kurs. Prosimy o kontakt z siedzibą BASI (USA) w celu uzyskania listy sugerowanych lektur.

Metody płatności obejmują kartę kredytową (Visa, MasterCard, AmEx, Discover) lub przelew bankowy. W przypadku płatności przelewem bankowym, wszelkie opłaty bankowe będą wyłączną odpowiedzialnością zapisanego studenta w momencie dokonywania płatności.

Przed zarejestrowaniem się na program prosimy zapoznać się z naszą polityką zwrotów: http://www.basipilates.com/refund-policy 

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy można rozłożyć płatność na raty?

Tak, można. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z Basi Pilates. 

W jakim języku prowadzony jest kurs?

Kurs jest międzynarodowy, prowadzony w języku angielskim. Jeśli masz obawy czy sobie poradzisz sprawdź czy rozumiesz na przykład ten film. 

Polityka zwrotów 

Jeśli anulujesz swoje zapisy trzy tygodnie lub więcej przed datą rozpoczęcia kursu, opłata za kurs może zostać przeniesiona na przyszły kurs lub warsztat wybrany w BASI Pilates, w ciągu jednego roku od daty zakupu (minus nieodwracalna opłata administracyjna w wysokości $100, która nie podlega zwrotowi ani przeniesieniu).

Z mniej niż trzymiesięcznym wyprzedzeniem przed datą rozpoczęcia kursu, opłata za kurs jest nieodwracalna i niepodlegająca przeniesieniu, ponieważ twoje zapisy i uczestnictwo były decydującymi czynnikami przy planowaniu, czy warsztat mógłby się odbyć.

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.