Kolejna edycja kursu Pilates w trakcie ciąży!

Ten 3-dniowy certyfikowany kurs da Ci dogłębne zrozumienie procesu oraz zmian fizycznych przez które przechodzi przyszła matka.

Pilates przez ciążę i dalej poprowadzi Cię przez 3 trymestry, warunki „czerwonej lampki”, zalecenia dotyczące ćwiczeń, modyfikacje i asyst. Omówiony zostanie wpływ hormonów na ciążę, poród i karmienie noworodka, a także protokoły treningowe po ciąży. Również szczegółowo omówione zostanie Diastasis Recti (rozejście mięśni prostych brzucha) – co to jest i jak to leczyć.

Ten program jest zatwierdzony przez National Pilates Certification Program i odpowiada 21 CECs.

Prowadzącą będzie Ashley Ritchie.

 

Jest to trzydniowy kurs, który odbędzie się w dniach 26 – 28 maja 2025 roku w godzinach 10.00 – 18.00 każdego dnia, w studiu Edyta Morwińska Pilates, ul. Henryka Sienkiewicza 2B, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.

 

Czas na rejestrację jest do 26 kwietnia 2025.

 

Cena:

Cena kursu to $950.00 USD – 3 872,20 PLN według kursu z dnia 14.06.2024. 

 

Dodatkowe opłaty mogą obejmować:

  • Subskrypcja Pilates Interactive, 10 USD miesięcznie
  • Inne zasoby lub sugestie materiałów do przeczytania, które nie są wliczone w cenę kursu. Aby uzyskać listę sugerowanych lektur, prosimy o kontakt z siedzibą BASI (USA).

 

Płatność akceptowana jest kartą kredytową (Visa, MasterCard, AmEx, Discover) lub przelewem bankowym. W przypadku płatności przelewem bankowym, wszystkie opłaty bankowe będą wyłączną odpowiedzialnością zapisanego studenta w momencie płatności.

 

Polityka zwrotów:

W razie anulowania co najmniej trzy tygodnie przed datą rozpoczęcia programu, czesne może zostać przeniesione na przyszły kurs edukacyjny lub wybrany warsztat w BASI Pilates, w ciągu jednego roku od zakupu (minus bezzwrotna i nieprzekazywalna opłata administracyjna w wysokości 100 USD)

 

Z mniej niż trzytygodniowym wyprzedzeniem przed datą rozpoczęcia programu, czesne jest bezzwrotne i nieprzekazywalne, ponieważ wcześniejsza rejestracja i frekwencja decydowały o tym, czy warsztaty się odbędą.

 

Link do zapisów: Pilates Through Pregnancy

Link do filmu opisującego szkolenie: Video Basi Pilates

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.