Edyta Morwinska Pilates - Grodzisk Mazowiecki

Poprowadzę Cię w drodze do sprawnego ciała.

Nazywam się Edyta Morwińska i jeszcze kilka lat temu byłam w zupełnie innej kondycji – zarówno fizycznej jak i psychicznej. Po kilku latach spędzonych na opiece nad dziećmi i domem zorientowałam się, że czas także zaopiekować się sobą. Poszukując swojej drogi weszłam na ścieżkę pilatesu pod okiem Iwony Szczygielskiej-Borzym w grodziskim studio Twój Ruch, gdzie zdobywałam pierwsze doświadczenia.

To, co możesz kontrolować, to ruch swojego ciała.

Zaczynałam od samego początku, od zera. Nigdy wcześniej nic nie ćwiczyłam, nie licząc tanecznych zapędów gdzieś na pograniczu podstawówki i liceum. Był to czas ponownego skontaktowania się ze sobą i swoim ciałem. Myśląc tylko o tym jak porusza się ciało, nie myślałam o za dużo o innych zbędnych rzeczach. To bardzo kojące i satysfakcjonujące, szczególnie w dzisiejszych zabieganych czasach. W pilatesie odnalazłam wszystko, czego potrzebowałam. Świadomość, oddech, równowaga, koncentracja, kontrola, precyzja i … flow. Implementując zasady tej metody nie tylko do treningu, lecz także do swojego życia zauważyłam jak zmienia się moje ciało i sposób myślenia. Zapragnęłam podzielić się tym z innymi.

Moja Gwarancja

Rozpoczęłam wdrażanie się w rolę instruktora, poszerzając wiedzę teoretyczną i praktyczną. W 2015 roku zostałam certyfikowanym Instruktorem Pilatesu jednej z najlepszych szkół – BASI Pilates. Następnie wiedzę pilatesową poszerzyłam o wiedzę z zakresu treningu medycznego, treningu mięśni głębokich, a także mięśni dna miednicy metodą BeBo®. Jednak to, co skradło moje serce to praca nad ciałem na dużym sprzęcie – Reformerze. Pod czujnym okiem Master Trener Angeliki Mirek zdobyłam wiedzę o tym jak pracować na tym sprzęcie, czyli jak… reformować ciało. W 2022 roku ukończyłam szkolenie Basi Pilates Comprehensive Global Program. Lata praktyki i doświadczenia z różnymi osobami, różnymi ciałami nauczyły mnie indywidualnego podejścia. To moim zdaniem najważniejsze w pracy z klientem, aby z całej wiedzy, którą się posiada wybrać to, czego potrzebuje ciało, które stoi naprzeciwko mnie. A każdy z nas jest inaczej zbudowany, ma inną przeszłość i inne cele. Gwarantuję Ci, że znajdę sposób na to, by pomóc Ci w drodze do sprawnego, silnego ciała. Gwarantuję także, że znajdziesz przyjemność w ruchu, bez zakwasów, bez przeciążenia. W moim świecie dobry trening to taki, który sprawia prawdziwą przyjemność, pozwala cieszyć się z własnego ciała i czasu spędzonego wśród miłych ludzi, dzięki którym unosi się w powietrzu pozytywna energia. Gwarantuję Ci, że takich ludzi skupia pilates.

Zaczęłam pracę nad sobą. Uczyć się swojego ciała, słuchać go, akceptować, a także w końcu lubić.

Kurs instruktorski Pilates

START: 14 listopada 2024

Zapisy online

Dane Kontakowe

Tel: 500 121 556

Adres e-mail: info@edytamorwinskapilates.pl

Adres: Sienkiewicza 2, lok.11 Grodzisk Mazowiecki

Instagram @edytamorwinskapilates

Ten komunikat o błędzie jest widoczny tylko dla administratorów WordPressa

Błąd: nie znaleziono kanału.

Przejdź na stronę ustawień kanału Instagramu, aby utworzyć kanał.

Realizacja:  MCWebDesign © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.